Co umíme

Mám malou stavební živnost z Týna nad Vltavou. Působíme přibližně od Písku po Soběslav a od Bechyně po Český Krumlov s těžištěm na českobudějovicku a vltavotýnsku. Pracujeme spolu se stálými kolegy vlastníma rukama a vlastními hlavami, nenajímáme si externí pracovní sílu. To mi umožňuje dbát na poctivost a kvalitu provedení, na čemž stavím své jméno a mám radost vždy, když mi mí zákazníci dávají zpětnou vazbu, že se mi to daří.

Váš V. Toman

Zabýváme se stavebními a zednickými pracemi a rekonstrukcemi do velikosti rodinných domů.

Co si pod tím představit?

  1. základy a podkladní betony (laicky pro RD označované jako "základové desky")
  2. zdivo ze všech zdících prvků (broušené i nebroušené cihly, pórobeton, vápenopískové cihly,...) vč. roletových překladů
  3. ztužující ŽB věnce
  4. skládané keramické stropy s ŽB nadbetonávkou
  5. sádrokartonové konstrukce
  6. asfaltové hydroizolace spodní stavby
  7. zděné ploty např. z betonových tvarovek
  8. štuky, malby
  9. dlažby a obklady

Poradíme se s Vámi nad Vaším záměrem nebo projektem, společně jej projdeme, aby provedení odpovídalo Vašim představám. Řekneme si spolu vše potřebné a uvítáme Váš náhled a konzultace během prací.

Hrubé stavby a stavby před dokončením

Věříte si, že svépomocí nebo za pomoci pomocníků, kterým důvěřujete, zvládnete dokončit bydlení podle svých představ, ale rádi byste si nejobtížnější fáze nechali realizovat rychleji a efektivněji? Domluvme si výstavbu hrubé stavby, základů, zdiva, stropů atd. rozsahu podle Vašeho zadání a zbytek prací si zhotovte přesně podle svého. Ušetříte náklady za práci a je to i zajímavá životní zkušenost, ne však pro každého.

provedení hrubá stavba
renovace, rekonstrukce a sanace staveb

Rekonstrukce, renovace a řemesla

Vlastníte objekt, který už má něco za sebou a potřebujete pomoci s jeho renovací? Důvodů může být mnoho: vlhkostní degradace, statické poruchy, nutnost zateplení a výměny oken, stará střecha nebo jen přání žít v nových interiérech a oživeném bytě, domu či chalupě. Zásah do stávajících objektů patří často k citlivým záležitostem a je dobré mít po ruce někoho, kdo Vám pomůže vyhnout se přešlapům.

Kontaktujte nás

Máte-li otázky k čemukoliv z toho, co děláme, volejte kdykoliv.

Telefon

+420 736 21 00 41

E-mail

toman (a) pstoman.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů