Reference

Dovolím si na této stránce uvádět reference (kterých si moc vážím) od mých zákazníků.

"Firma se ujala komplexní opravy historické fasády se zdobenými prvky v Táboře. Splnění práce dle požadavku s maximální spokojeností. Hlavní plusy - ochota, kvalita, domluva. Jako zásadní výhodu musím uvést přemýšlení nad prací a projektem a v případě nejasností či návrhů změn automatická konzultace s investorem či dozorem. Díky za spolupráci."

Ing. M. Martin, Tábor

Děkujeme za příkladné provedení rekonstrukce RD v Albrechticích nad Vltavou. Vřele doporučujeme kontaktovat v případě řemeslných a stavebních prací.

Šmídovi, Albrechtice n. Vlt.

Velmi dobře odvedená práce. Skvělá domluva a umí poradit obzvláště s detaily.

R. Hrabánek, Srubec

Rádi bychom se podělili o zkušenosti s panem inženýrem Tomanem. Musím konstatovat, že spolupráce s ním je skvělá. Je velmi pečlivý, spolehlivý a na všem se s ním dá domluvit. Zároveň má zásadní přehled o technologiích a materiálech, který mi u ostatních chyběl. Všem mohu jen doporučit!

Křivánkovi, Mečeříž

Firma se výborně a s naprostou pečlivostí ujala práce na hrubé stavbě RD Hosín. Uvítali jsme orientaci v projektové dokumentaci a automatické prostudování technologických doporučení výrobce vápenopískových cihel Vapis panen Ing. Tomanem. Stavební dozor byl s prací nadmíru spokojen. Termíny realizace byly bez problému dodrženy. Mohu vřele doporučit jak po stránce kvality, tak i stránce finanční.

B. Fuxová, Hosín

Děkujeme panu Tomanovi za dobře provedenou rekonstrukci - i díky němu vznikla Krumlovská mýdlárna.

O. Králová, Český Krumlov

Maximální spokojenost. Děkuji.

L. Vomela, Staré Hodějovice

Kontaktujte nás

Máte-li otázky k čemukoliv z toho, co děláme, volejte kdykoliv.

Telefon

+420 736 21 00 41

E-mail

toman (a) pstoman.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů